v-slot kontakt

Drukarka 3D V-ORIGIN - zestaw mechaniczny

Ilość: średnia ilość
Wysyłka w: do 21 dni roboczych
Cena: 1 569,00 zł 1569.00
ilość szt.
dodaj do przechowalni
* - Pole wymagane
Ocena: 0
Producent: RatRig
Kod produktu: V-ORIGIN

Opis

Drukarka 3D Rat Rig V-ORIGIN - pełny zestaw mechaniczny drukarki 3D

Konstrukcja kartezjańska o bardzo stabilnej budowie. 

Wysokiej jakości zestaw, zawierający wszystkie elementy konstrukcyjne ramy oraz elementy drukowane (PETG Zielony), który umożliwia budowę drukarki V-Origin. 

 drukarka V-ORIGIN

Zestaw obejmuje (ogólny opis): 

  • RAMA I AKCESORIA: Profile aluminiowe anodowane w kolorze czarnym, czarne płytki narożne oraz wsporniki
  • PŁYTY ALUMINIOWE: Wykonane na frezarkach CNC płyty konstrukcyjne wykończone w kolorze czarnym
  • PŁYTA WÓZKA: Aluminiowa, anodowana w kolorze czarnym, o grubości 3 mm
  • ELEMENTY RUCHU: Śruby napędowe, rolki tylko V-Wheel, paski prowadzące itp
  • ELEMENTY DRUKOWANE : Wszystkie elementy potrzebne do budowy konstrukcji

 

DANE TECHNICZNE:

  • Obszar roboczy: 250 x 250 x 295 mm (X / Y / Z )
  • Rozmiar zewnętrzny: 405 x 580 ( X / Y )
  • Rodzaj napędu: Paski GT 2 6 mm
  • Konstrukcja kompatybilna z silnikami NEMA 17
  • Przeciwluzowe nakrętki do śrub napędowych
  • Standard profili typu V-SLOT / C-BEAM

V-ORIGIN 3D

Podstawowy zestaw nie zawiera:

  • SILNIKÓW KROKOWYCH NEMA 17 : Możesz je opcjonalnie dobrać w opcjach pod ceną
  • ZASILACZA: Możesz dobrać w opcjach pod ceną
  • ELEKTRONIKI: Grzałek, krańcówek, przewodów, czujników indukcyjnych, sterowników, wentylatorów itp
  • HotEnd`u (zalecany zgodny z E3D v3)

 

PRZYDATNE LINKI:

 

Zestaw zawiera (szczegółowy opis):

  • Profil 2020 V-SLOT , 1 szt , 360 mm
  • Profil 2020 V-SLOT, 1 szt , 400 mm
  • Profil 2020 V-SLOT, 2 szt, 560 mm
  • Profil 2040 V-SLOT, 2 szt, 450 mm
  • Profil 2040 V-SLOT, 1 szt, 400 mm 
  • Profil 2040 V-SLOT, 1 szt , 403 mm 
  • Profil C-BEAM, 1 szt, 540 mm
  • Płytki  łaczeniowe - TT , 2 szt 
  • Płytki wózka X, 1 szt 
  • Płytki osi X dla rolek, 2 szt 
  • Płytka dla mocowania silnika osi Y , 1 szt 
  • Płyta aluminiowa stołu, 1 szt 
  • Drukowane elementy 
  • Łącznik narożny 90 stopni, 5 otworów, 4 szt 
  • Nakrętka antyluzowa do śruby napędowej ACME , 2 szt 
  • Łożyska 5x10x4.2, 8 szt
  • Łączniki 3-stronne (kostka), 2 szt
  • Łożyska 625 SKF, 33 szt
  • Mimośrody 6 mm, 5 szt
  • Sprzęgła, 2 szt
  • Zębatki 20 zębów GT2, 2 szt 
  • Koło pasowe , 3 szt 
  • Nylonowe dystanse 1/8" , 3 szt 
  • Narożniki typu L pojedyncze, 2 szt 
  • Rolki Solid Wheel : 13 szt 
  • Śruby osi Z; 2 szt (350 mm)
  • Pasek  napędowy GT2 , 2 m
  • Nóżki 
  • Precyzyjne podkładki 24 szt 
  • Śuby M3 x 6 mm , 4 szt
  • Śruby M3 x 8 mm, 8 mm 
  • Double T-Nut, 18 szt 
  • Nakrętki młoteczkowe 28 szt 
  • Śruby M5 x 6 mm, 4 szt 
  • Śruby M5 x 8 mm, 56 szt 
  • Śruby M5 x 10 mm, 4 szt 
  • Śruby M5 x 15 mm, 12 szt
  • Śruby M5 x 20mm, 3 szt
  • Śruby M5 x 25 mm, 15 szt 
  • Śruby M5 x 30 mm, 10 szt 
  • Śruby M5 x 35 mm, 4 szt 
  • Śruby M5 x 40 mm, 3 szt 
  • Nakrętki typu HEX M5, 39 szt 
  • Śruby M4 x 20 mm, 1szt 

 

 3d V-ORIGIN

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl